Dom ProduktyMaszyna do wulkanizacji gumowego paska

Przenośnik splatający w wykonaniu przeciwwybuchowym Maszyna do wulkanizacji z taśmą gumową ze skrzynką kontrolną

Orzecznictwo
Chiny Qingdao Running Machine Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Qingdao Running Machine Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Jestem kierownikiem budowy firmy zajmującej się wydobyciem żelaza w Australii; Kiedyś płaciliśmy duże kwoty za wynajem narzędzia do łączenia taśm przenośnikowych od lokalnego dostawcy; Mac zapewnia nam inne rozwiązanie, ich wulkanizator jest tani i dobry w użyciu, cena jest prawie taka sama jak czynsz za rok, Możemy zaoszczędzić sporo budżetu;—— Pan Jack

—— Jacek

Kupiłem maszynę do wulkanizacji taśmociągów od firmy Qingdao Running Machine za pośrednictwem ich przedstawiciela Miss Lily. Muszę powiedzieć, że maszyna działa idealnie i bardzo płynnie w bardzo dobrej konkurencyjnej cenie, a ich zachowanie w firmie jest tak kooperatywne. Obsługa posprzedażna jest tak doskonała, że ​​nigdy nie waham się zadawać pytań po zakupie

—— Junaid Ali

Opakowanie było solidne i zawierało wszystko bez uszkodzeń. Części maszyn są tak dobrze wyposażone w nową technologię. Zawsze modlę się za pana Mike'a, aby on i jego firma osiągnęli najlepsze kamienie milowe pod względem jakości i świadczonych usług.

—— Jay Crue

Zalecane 100%Dobry stosunek jakości do ceny!

—— Ryszard S.

Im Online Czat teraz

Przenośnik splatający w wykonaniu przeciwwybuchowym Maszyna do wulkanizacji z taśmą gumową ze skrzynką kontrolną

Przenośnik splatający w wykonaniu przeciwwybuchowym Maszyna do wulkanizacji z taśmą gumową ze skrzynką kontrolną
Przenośnik splatający w wykonaniu przeciwwybuchowym Maszyna do wulkanizacji z taśmą gumową ze skrzynką kontrolną Przenośnik splatający w wykonaniu przeciwwybuchowym Maszyna do wulkanizacji z taśmą gumową ze skrzynką kontrolną Przenośnik splatający w wykonaniu przeciwwybuchowym Maszyna do wulkanizacji z taśmą gumową ze skrzynką kontrolną Przenośnik splatający w wykonaniu przeciwwybuchowym Maszyna do wulkanizacji z taśmą gumową ze skrzynką kontrolną

Duży Obraz :  Przenośnik splatający w wykonaniu przeciwwybuchowym Maszyna do wulkanizacji z taśmą gumową ze skrzynką kontrolną

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: QINGDAO CHINY
Nazwa handlowa: RUNNING
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: ZLJ-1000*830
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $6000 ~ $7000 / set
Szczegóły pakowania: Skrzynia ze sklejki (bez fumigacji)
Czas dostawy: 7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 50 zestawów/miesiąc

Przenośnik splatający w wykonaniu przeciwwybuchowym Maszyna do wulkanizacji z taśmą gumową ze skrzynką kontrolną

Opis
Stan: schorzenie: Nowy Materiał: Stop aluminium
Stosowanie: Łączenie gumowego paska Zastosowana szerokość paska: 1000 mm lub dostosowane
Ciężar maszyny: 700kg Rodzaj ogrzewania: Elektryczny
Typ chłodzenia: Szybkie chłodzenie wodą Gwarancja: 2 lata
High Light:

Przeciwwybuchowa maszyna do wulkanizacji gumowego paska

,

skrzynka sterownicza wulkanizująca gumowy pasek

,

przeciwwybuchowa maszyna do łączenia taśm przenośnikowych

Przeciwwybuchowa maszyna do wulkanizacji pasów gumowych z automatyczną skrzynką sterującą

 

Wulkanizator taśmociągów taśmowych wysokiej jakości ZLJ (zwany dalej wulkanizatorem) jest urządzeniem wulkanizacyjnym typu elektrotermicznego, służącym do łączenia taśm przenośnikowych na miejscu.Dzięki zaletom zaawansowanej technologii, zwartej konstrukcji i wygodnemu użytkowaniu, służy do wulkanizowanego łączenia pasów zmieszanych z płótnem, nylonem, stalowym kordem itp., a także nadaje się do pasów ognioodpornych, odpornych na korozję i innych specjalnych.Obszar zastosowania tego rodzaju wulkanizatora jest bardzo szeroki, może być stosowany w hutnictwie, górnictwie, elektrowni, porcie i nabrzeżu, fabryce materiałów budowlanych, fabryce chemicznej i tak dalej.Jednym słowem, o ile w miejscu nie ma gazów wybuchowych i żrących, wulkanizator można tam zastosować.

 

 

Sposób nakładania produktu

1. Guma pośrednia pasa z linkami stalowymi jest nieutwardzoną gumą do łączenia pasów wulkanizowanych na gorąco.

2. Jest przeznaczony do stosowania jako materiał zastępujący gumę międzyrdzeniową kordu w łączeniu taśm przenośnikowych z kordami stalowymi lub gumę spinającą w pasach tkaninowych.
3. Materiał jest przeznaczony do łączenia z utwardzonymi gumami międzyrdzeniowymi i kordami drucianymi we wszystkich standardowych przenośnikach z linkami stalowymi pasy, a także utwardzana taśmą tkanina guma odtłuszczona i materiał poprawiający przyczepność do ogólnych taśm przenośnikowych z tkaniny.
Segment ZLJ ma jednolitą torbę ciśnieniową i aluminiowo-stalową śrubę oraz wysokiej jakości aluminiowe płyty i belki z ogranicznikami system ustawiony w standardzie.Taki system łączenia pasów zaprojektowany tak, aby był przenośny i łatwy do ustawienia i usunięcia z miejsca.
Możemy produkować we wszystkich rozmiarach i ciśnieniu do 200 psi wymaganych dla różnych pasów tkaninowych i pasów ze stalowymi linkami.

 

 

Skład strukturalny

 

Specyfikacja maszyny do wulkanizacji gumowego przenośnika taśmowego

 

Model Zastosowana szerokość (mm) Moc silnika Wymiary (DxSxW) (mm) Waga (kg)
ZLJ-800x830 800 11.2 1280x830x630 650
ZLJ-1000x830 1000 14,1 1480x830x630 700
ZLJ-1200x830 1200 16,5 1680x830x710 900
ZLJ-1400x830 1400 18,6 1930x830x760 1100
ZLJ-1600x830 1600 21,1 2140x830x800 1320
ZLJ-1800x830 1800 23,3 2300x830x850 1480
ZLJ-2000x830 2000 25,6 2600x830x950 1860

 

Zalety wulkanizacji łączenia taśm przenośnikowych

Istnieją dwa sposoby łączenia taśm przenośnikowych: wulkanizacja i łączenie mechaniczne.Wulkanizację stosuje się głównie do łączenia taśm przenośnikowych poprzez ogrzewanie lub obróbkę chemiczną. Najczęściej stosuje się profesjonalną głowicę do wulkanizacji maszyny do łączenia taśm przenośnikowych, ta metoda łączenia jest stosowana przez różne firmy świadczące usługi łączenia na całym świecie.

Wulkanizacja na gorąco jest równoważna 60%-80%wytrzymałości samego przenośnika taśmowego.( Łączenie z zimną wiskozą odpowiada 40%-55% wytrzymałości samego przenośnika; Połączenie klamrowe (połączenia mechanicznego) to tylko 28%-45%).Dlatego zalecamy wybór wulkanizacji na gorąco, aby uzyskać lepszy efekt łączenia.

 

 

Nasza maszyna do wulkanizacji gumowych taśm przenośnikowych serii ZLJ ma dużą prędkość ogrzewania i prędkość chłodzenia (ogrzewanie do 180 ℃, około 15 ~ 20 min; 180 ℃ chłodzenie do 60 ℃ wymaga około 3 ~ 5 minut w zależności od prasy o różnych rozmiarach), co pozwoli zaoszczędzić dużo czasu na proces splatania.Do ogrzewania użyliśmy gumowanego oporowego drutu grzejnego, który ma większą prędkość nagrzewania i mniejsze ryzyko upływu prądu.

 

 

 

Nasza maszyna do wulkanizacji taśm przenośnikowych wykorzystuje pęcherz ciśnieniowy wody, który jest wykonany z gumy, ma zalety bardziej zrównoważonego ciśnienia, lepszego łuszczenia, braku ryzyka rdzewienia i mniejszego ryzyka wycieku oraz dłuższej żywotności.

 

 

 

Istnieje kilka innych maszyn do wyboru, daj nam znać, jeśli potrzebujesz więcej szczegółów dotyczących maszyny.

 

Szczegóły kontaktu
Qingdao Running Machine Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Jamie

Tel: +8615684705496

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)