Dom

Qingdao Running Machine Co.,Ltd Kontrola jakości

Orzecznictwo
Chiny Qingdao Running Machine Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Qingdao Running Machine Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Jestem kierownikiem budowy firmy zajmującej się wydobyciem żelaza w Australii; Kiedyś płaciliśmy duże kwoty za wynajem narzędzia do łączenia taśm przenośnikowych od lokalnego dostawcy; Mac zapewnia nam inne rozwiązanie, ich wulkanizator jest tani i dobry w użyciu, cena jest prawie taka sama jak czynsz za rok, Możemy zaoszczędzić sporo budżetu;—— Pan Jack

—— Jacek

Kupiłem maszynę do wulkanizacji taśmociągów od firmy Qingdao Running Machine za pośrednictwem ich przedstawiciela Miss Lily. Muszę powiedzieć, że maszyna działa idealnie i bardzo płynnie w bardzo dobrej konkurencyjnej cenie, a ich zachowanie w firmie jest tak kooperatywne. Obsługa posprzedażna jest tak doskonała, że ​​nigdy nie waham się zadawać pytań po zakupie

—— Junaid Ali

Opakowanie było solidne i zawierało wszystko bez uszkodzeń. Części maszyn są tak dobrze wyposażone w nową technologię. Zawsze modlę się za pana Mike'a, aby on i jego firma osiągnęli najlepsze kamienie milowe pod względem jakości i świadczonych usług.

—— Jay Crue

Zalecane 100%Dobry stosunek jakości do ceny!

—— Ryszard S.

Im Online Czat teraz
QC profilu

Produkty wytwarzane w LCGM są zgodne z następującymi GMP/Atrybutami Jakości:

Qingdao Running Machine Co.,Ltd kontrola jakości 0

 

Produkty do badań fazy I są opracowywane zgodnie z wytycznymi FDA dla przemysłu: INDs — Approaches to Complying with CGMP podczas fazy 1, a produkty do stosowania w badaniach fazy II będą wytwarzane zgodnie z wymogami Dobrej Praktyki Wytwarzania (21CFR 210, 211 , 1271)

Wszystkie czynności wykonywane są zgodnie z dokumentami zatwierdzonymi przez Zapewnienie Jakości.Dobra praktyka dokumentacyjna zapewnia zgodność z wymogami GMP.

Tylko wykwalifikowany personel wykonuje produkcję, testowanie i zwalnianie produktów.

Materiały wyjściowe są dobierane, weryfikowane do uzyskania od odpowiedniego dostawcy;ocena świadectwa analizy (testowania);materiały skontrolowane i zlikwidowane (zwolnienie, odrzucenie i kwarantanna) przed użyciem.

Sprzęt jest instalowany i konserwowany zgodnie z wymaganiami producenta.Kluczowe urządzenia procesowe są konserwowane i kalibrowane, aby zapewnić, że funkcjonalność pozostaje odpowiednia do zamierzonego celu.Cały sprzęt chłodniczy i do hodowli komórkowych używany w produkcji i testowaniu jest monitorowany przez REES, kwalifikowany elektroniczny system monitorowania.

Skuteczne monitorowanie środowiska (np. personelu, w procesie, nieżywotność, powierzchnia) i systemy kontroli są wdrażane w celu utrzymania stanu kontroli w celu osiągnięcia jakości produktu.

Segregacja materiałów, dokumentów, produktów, próbek i sprzętu ma na celu zapobieganie zanieczyszczeniu krzyżowemu.

Próbki i produkty są obsługiwane, przechowywane i dystrybuowane w sposób zapewniający utrzymanie jakości przez cały cykl życia próbki lub produktu.

Specyfikacje metod analitycznych są zatwierdzane przez QC na podstawie dowodów empirycznych.

Podczas wykonywania dyspozycji partii produktu, przegląd wykonania produkcyjnego i analitycznego, przestrzeganie procedur i kontroli procesu są oceniane przed wydaniem produktu.

Analiza przyczyn źródłowych jest wykorzystywana zgodnie z wymaganiami podczas badania odchyleń i problemów z jakością/produktem z zamiarem wdrożenia działań naprawczych mających na celu zapobieganie ponownemu wystąpieniu.Właściwe określenie przyczyny umożliwia identyfikację Działań Korygujących/Zapobiegających (CAPA) z monitorowaniem ich realizacji pod kątem skuteczności.

Produkty są zwalniane po ocenie i zatwierdzeniu przez dział kontroli jakości, że produkt został wyprodukowany zgodnie z ustalonymi wymaganiami dotyczącymi procesu i zwolnienia.

Działania zlecane na zewnątrz GMP są zarządzane poprzez umowy dotyczące jakości między LCGM a placówką testującą kontrakt.Umowa jakości opisuje wymagania, które musi spełnić zakład testujący kontrakt, aby utrzymać jakość produktu.

Proponowane zmiany są oceniane za pomocą Kontroli Zmian, gdzie zmiana jest oceniana pod kątem wpływu przepisów/GMP/produktu i zatwierdzana przed wdrożeniem.

Okresowo przeprowadzany jest niezależny audyt w celu sprawdzenia skuteczności Programu Systemów Jakości.

Okresowy przegląd zarządzania Systemami Jakości jest wymagany w celu zrozumienia skuteczności i potencjalnych usprawnień procesów i systemów.

Qingdao Running Machine Co.,Ltd kontrola jakości 1

Materiały są wytwarzane do przedklinicznych badań bezpieczeństwa, zgodnie z wytycznymi FDA dla przemysłu: Ocena przedkliniczna badań produktów do terapii komórkowej i genowej (listopad 2013 r.)

Certyfikaty
 • Chiny Qingdao Running Machine Co.,Ltd Certyfikaty

  Standard:Certificate of Conformity

  Numer:CNEX13.3528

  Data wydania:2013-03-16

  Wydane przez:国家防爆电气产品质量监督检验中心

 • Chiny Qingdao Running Machine Co.,Ltd Certyfikaty

  Standard:Safety mark certificate

  Numer:MAB100382

  Data wydania:2021-02-03

  Data wygaśnięcia:2026-02-02

  Wydane przez:安标国家矿用产品安全标志中心有限公司

 • Chiny Qingdao Running Machine Co.,Ltd Certyfikaty

  Standard:Certificate of Conformity

  Numer:SHExC21.0592U

  Data wydania:2021-06-22

  Data wygaśnięcia:2026-05-11

  Wydane przez:国家安全生产上海矿用设备检测检验中心

 • Chiny Qingdao Running Machine Co.,Ltd Certyfikaty

  Standard:CE

  Numer:OE150403

  Data wydania:2018-01-05

  Data wygaśnięcia:2023-01-04

 • Chiny Qingdao Running Machine Co.,Ltd Certyfikaty

  Standard:SGS

  Numer:QIP-ASI175053

  Data wydania:2017-01-21

  Wydane przez:SGS

Szczegóły kontaktu
Qingdao Running Machine Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Lily Fu

Tel: +86 130 6133 2206

Faks: 86-532-8719-2258

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)