Dom

Qingdao Running Machine Co.,Ltd profil firmy

profil firmy

QINGDAO RUNNING MACHINE CO., LTD ustanowiła wiodącą pozycję w branży. Głównymi produktami są maszyna do wulkanizacji taśm przenośnikowych, maszyna do wulkanizacji taśm przenośnikowych przeciwwybuchowych kopalni, maszyna do naprawy taśm przenośnikowych, maszyna do obierania taśm przenośnikowych i inne urządzenia towarzyszące.

W celu poprawy jakości wulkanizacji opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy nasze podstawowe produkty: gumowy worek ciśnieniowy i zintegrowaną gumową folię grzewczą.W firmie znajduje się centrum badawczo-rozwojowe, a także centrum kontroli jakości, zajmujące się ścisłą odpowiedzialnością za produkt i svstem kontroli jakości.

Możemy zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązanie techniczne w oparciu o wymagania. Dzięki doskonałej jakości i usługom zbudowaliśmy solidny rynek nie tylko w ponad 30 prowincjach w całym kraju, ale także w Azji Południowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Australii i Ameryce Południowej itp.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

URUCHOMIONA MASZYNA „Complete Conveyor Solutions” to wiodący producent zastrzeżonych komponentów i akcesoriów do przenośników masowych, które poprawiają wydajność przepływu materiałów.Założona w 1971 roku firma RUNNING MACHINE wierzy w dbanie o klienta dzięki doskonałej jakości produktów i wyjątkowej obsłudze.Jest to skuteczna i standardowa polityka w RUNNING MACHINE od wielu lat i będzie kontynuowana w przyszłości.Skontaktuj się z naszą firmą transportową, aby uzyskać więcej informacji.

 

Priorytety naszej firmy przenośnikowej Prezes RUNNING MACHINE jest członkiem rodziny w trzecim pokoleniu, który kieruje prywatną firmą.Koncentruje się na rozwijaniu wizji firmy, wypełniając jej misję „Zapewnienie światowemu przemysłowi transportu materiałów wydajnych, bezpiecznych i produktywnych „kompleksowych rozwiązań przenośnikowych”.

 

RUNNING MACHINE to zróżnicowana i innowacyjna firma z trzema głównymi działami, które służą określonym celom branży transportu materiałów.Te innowacyjne produkty i usługi sprzedajemy za pośrednictwem wybranych dystrybutorów, spółek joint venture i przedstawicieli na całym świecie.

Qingdao Running Machine Co.,Ltd Qingdao Running Machine Co.,Ltd Qingdao Running Machine Co.,Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

marki : Bieganie

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 1000000-4000000

Rok założenia : 2015

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Qingdao Running Machine Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Qingdao Running Machine Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Qingdao Running Machine Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Qingdao Running Machine Co.,Ltd Certyfikaty