Dom

Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd

dobra jakość Maszyna do łączenia taśm przenośnikowych na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do łączenia taśm przenośnikowych na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd

1 2 3 4
Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd
Produkcja wulkanizatorów taśm przenośnikowych Nowoczesny sprzęt produkcyjny Enterprise Spirit Wytyczne dotyczące jakości

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : ANTAI
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000
Rok założenia : 2006
pc Export : 80% - 90%
Mr. Ji Jeffery: +86-15666693444
Mr.Johnson Xu: +86-15064205346
Qingdao Antai Mining Machinery Co., Ltd. (zwana dalej Antai Company) znajduje się w pięknej strefie ekonomicznej West Coast Qingdao. Dzięki możliwości budowy konstrukcji bazowych w New District i czerpania korzyści z portu Qingdao, portu Jiaozhou i portu Dongjiakou, firma Antai w pełni absorbuje techniczną esencję zaawansowanych przedsiębiorstw w kraju i za granicą, a także angażuje się we własny rozwój i postęp w branży. Antai stał się obecnie nowoczesnym przedsiębiorstwem produkującym maszyny i urządzenia, który ma całą sieć projektowania badań, produkcji i instalacji, obsługi posprzedażowej, konserwacji sprzętu i usług konsultingowych.

Rozpoczęta od 2005 roku firma Antai przeszła proces wyboru miejsca, badań marketingowych, budowania zespołu, produkcji sprzętu i budowy filozofii biznesowej. Z biegiem lat staliśmy się dużym przedsiębiorstwem, które ma setki doświadczonych pracowników.
Tymczasem nasza firma dysponuje silną siłą techniczną, zaawansowanym sprzętem produkcyjnym, precyzyjnym systemem monitorowania, doskonałą obsługą posprzedażną i poświęconą tworzeniu najnowocześniejszych produktów w branży.

Pod kierunkiem „naukowego, rygorystycznego i wydajnego” firma Antai ugruntowała pozycję lidera w branży. Głównymi produktami są: maszyna do łączenia wulkanizacji taśm przenośnikowych, maszyna do wulkanizacji taśm przeciwwybuchowych, maszyna do naprawy taśm przenośnikowych, obierania taśmy przenośnika maszyny i inne urządzenia uzupełniające.
W celu poprawy jakości wulkanizacji opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy nasze podstawowe produkty: gumową torbę ciśnieniową i zintegrowaną gumową folię grzewczą. W firmie działa centrum badawczo-rozwojowe, jak również centrum kontroli jakości, które prowadzi ścisłą odpowiedzialność za produkt i system kontroli jakości. Możemy zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania techniczne oparte na wymaganiach. Dzięki doskonałej jakości i usługom zbudowaliśmy niezawodny rynek nie tylko w ponad 30 prowincji w całym kraju, ale także w Azji Południowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Australii i Ameryce Południowej itd.

„Jakość czyni markę, marka pomaga rozwojowi i rozwojowi może być ogromna”. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy z całego świata. Chcielibyśmy stworzyć szczerą współpracę ze wszystkimi naszymi klientami! Zaufaj Antai, to może być twój najmądrzejszy wybór!
Szczegóły kontaktu
Qingdao Antai Mining Machinery Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Johnson

Tel: 86-15064205346

Faks: 86-532-8615-9058

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)